Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Specjalny event DZIADOWEN!
2016-11-13 12:57:46

 

Duchy, strzygi i upiory,

Dziś harcują, toczą spory.

Kogo zeżrą, upolują,

Komu zgon dziś zaserwują.

Bestyi tych się trzeba bać,

Bo nigdy nie wiesz, co się może stać!

 

Nadszedł długo wyczekiwany czas. Czas, w którym strach spędza sen z powiek wszystkim nawet tym najodważniejszym podróżnikom! Od dziś zaczyna się tajemniczy czas Dziadowen! Czas, w którym dusze naszych przodków przechadzają się po świecie przybierając postać upiornych masek Karaboszek!

Według legendy w tym właśnie czasie, czasie przenikania światów i sfer otwierają się tajemnicze portale, które wpuszczają do nas duchy, zjawy i innych niepomarłych gości. Trakty zaczynają być jeszcze niebezpieczniejsze, a ludzie trzymają się z dala od puszcz i kniej. Ponoć w opuszczonym miejscu zwanym Nawiedzonymi moczarami znajduje się taki portal, tego jednak nikt nie sprawdził, bo nikt żywy stamtąd nie powrócił!

 

Witamy wszystkich bardzo ciepło w te chłodne jesienne dni i pragniemy Was zaprosić na specjalny event z okazji Dziadów Dziadowen, w którym wasze postaci pokonując specjalnie dla was przygotowane przygody (obecnie na 1 oraz 5 poziom) będą mogli zebrać okruchy esencji drzewa światów, które można wymienić na legendarne przedmioty w specjalnej instancji w mieście, ponadto ze specjalnych potworów można zdobyć plan na legendarną miksturę leczącą.

Dodatkowo w sklepiku pojawiły się nowe tło do profilu oraz dwa unikatowe pionki dostępne do zakupu tylko w okresie trwaniaDziadowen.

Cały event trwał będzie od 31-wszego października do 6-tego listopada, tak więc zbierzcie drużynę i sprawdźcie co przygotowaliśmy dla was w ten mroczny czas!

 
 

Do zobaczenia w czas Dziadowen bracia i siostry w walce!

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.009 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94