Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Devblog #3
2018-06-24 11:26:14

Kurz po wprowadzeniu Norsy już powoli opada. Pierwsza fala nowych też już zmalała, ale cieszy większy niż zazwyczaj online oraz pojawianie się od czasu do czasu nowych graczy, głównie dzięki pojawianiu się LineCladis w internecie - na yggdrasilu, mmorpg.org.pl, mmorank.pl czy portalmmo (gratki dla Tirki za ładny artykuł!). Zachęcamy do rozpoczynania dzionka od kubka gorącej kawy i klikania naszych reflinków ^^ Dziewięć w tej chwili kliknięć trwa kilka sekund a przynieść może wymierne korzyści dla naszej małej społeczności.

Midan wybrał się na urlop, więc aktualizacja w tym miesiącu będzie skromniejsza, ale mamy nadzieję, że nie opóźniona. Zobaczymy zresztą jeszcze jak to wyjdzie.

W planach jest 7 dużych rzeczy, ale zaznaczam, że to są tylko plany ;d

Przede wszystkim chcemy po raz pierwszy chyba w historii LC, wyjść z contentem naprzód i wypuścić 12 lvl zanim ktokolwiek dobije obecny cap. Zależy to dość mocno od zaangażowania Ducariusa, Tirki i Darkona w pisanie zadań. Ilość potrzebnej grafiki będzie mniejsza niż na lvl 11, więc tym razem Kovu sobie odpocznie trochę, przynajmniej jeśli chodzi o ikonki. Do wprowadzenia 12 lvlu będzie konieczna tajemnicza Kuźnia Bogów, w której będzie można ulepszać niektóre przedmioty przy pomocy (najprawdopodobniej) krasnoludzkich run. Oprócz lvl 12 są też ambitne plany przerobienia tutoriala i pierwszych zadań (po wprowadzeniu Obozu Bandytów jest tam teraz trochę nieścisłości), ale Asil już tyle razy przerabiała ten tutorial, że na samą myśl zbiera jej się na wymioty, więc zobaczymy jak jej to pójdzie ;p Pierwsze zmiany w Obozie już weszły. Zagajnik został przeniesiony z powrotem do miast frakcyjnych. W obozie żadnych przygód już nie ma.

Zanosi się na zmiany dotyczące balansu wielu itemów, ale ponieważ wymaga to wielu testów i dyskusji, nie wiadomo jak one będą wyglądać ani kiedy wejdą. Więcej szczegółów na razie nie podamy ^^

Jest szansa, że wraz z upkiem wejdą Podziemia - jednoosobowe instancje mające ułatwić życie samotnym wilkom oraz tym, którzy logują się głównie w mało typowych godzinach, kiedy serwer świeci pustkami. W Podziemiach będą inne potwory niż na normalnych Przygodach, ale dające tyle samo doświadczenia. Dodatkowo Podziemia będą miały swój własny ranking a dla najlepszych Eksploratorów Podziemi będą przewidziane nagrody.

Mamy również w planach kolejne zmiany wyglądu / funkcjonalności gry dotyczące czatu oraz dziennika zadań. Ale ciężko na razie powiedzieć co z tego wyjdzie.

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.065 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94