Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Aktualizacja 1.53
2018-10-31 08:42:41

 

PACZNOTY 1.53

Strzeżcie się, albowiem ciemność nadciąga! Czarownica Starej Krwii, Szczurza Wiedźma, Baba Jaga. To tylko nieliczne z nazw jakimi nazywano tą istotę. Stare runy na kurhanie straciły swą moc. Ochronne znaki nie utrzymały potwora uwięzionego w komorze przez wieki. Ukryta w podziemiach dawnego grobowca, żądna ludzkiego mięsa wiedźma znów terroryzuje Eadern. Szczury całymi setkami zbiegają się do niej, a ta karmi je własną krwią. Wystarczy kropla by przemienic przebrzydłego gryzonia w Urok - bezwzględną istotę o ludzkich kształtach i zwierzęcej żądzy mordu. Gdy zapada zmrok całe zgraje tych nadludzko silnych wynaturzeń, wypełzają z katakumb. Mordują obrońców by porwać i zawlec do swej matrony żywe jeszcze ofiary w postaci kobiet i dzieci.
Każdy śmiałek, gotów stawić czoła wiedźmie- ludojadce niechaj stawi się w Sleszczynie, a dana mu będzie okazja do wykazania się. Spieszcie się, bo z każdą nocą Pani Uroków rośnie w siłę! Z okazji aktualizacji mamy mały prezent, pakiet 50 PA do odebrania w Opcjach konta (wystarczy wpisać NAPSAUROK)

A oto zmiany:

 1. Dwuręczna maczuga, Kusza strażnicza, Dwuręczniak Bradona, Szemrzonowa obimorda, Różdżka Largota, Rodowy nóż Pekłów, Bingerliński nadziak, Rzucak Mruka zyskały opisy, bo nie miały :P
 2. Wszystkie instancje kosztują teraz 1 PA (wcześniej przygody powyżej 6 lvlu kosztowały 10)
 3. Zmieniony został opis niektórych umiejętności na bardziej sensowny
 4. Do opisu umiejętności dodano wymagania. Za zebranie ich podziękowania idą do Dagny!
 5. Zmienione zostały następujące umiejętności:
  • Walka w zbroi z 4/8/16 więcej obrony na 5/15/35 %
  • Prowokujący krzyk z 8/12/16 na 8 /16/32 %
  • Planarny sojusznik - odnowienie zmniejszono o 2 tury
 6.  Dodano nową lokację: Pradawne katakumby, gdzie od 3 lvlu można zmierzyć się z Urokami.
  Katakumby są przygodą solo i mają 30 poziomów o wzrastającym poziomie trudności. Koszt wejścia do katakumb to 45 PA. Dodatkowo u sekretarza Jarmiła za medale honoru można kupić bronie lvl 8 (przypisane do postaci) - te same co ze stolicy.
  Aby otrzymać dostęp do katakumb, należy wykonać zadanie od Rzepicy, którą znaleźć można w Sleszczynie. W katakumbach można zdobyć następujące nagrody:
  • potki PA
  • potki życia
  • medale honoru
  • na ostatnim poziomie nagrodą jest nowe tło z historyczną panoramą Drohszcza

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.011 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94