Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Nowe przygody
2017-02-19 17:19:28

Otworzono nowe przygody na poziomy 4 (Dzikie Pola, gdzie spotkać można między innymi chochoły, których do tej pory trzeba było szukać na traktach) oraz 5 (Mroczny Las, gzdie grasuje Dziki Myśliwy i sfora jego widmowych psów). Dodatkowo w Zagajniku dodano Przerośniętego baboka jako mini-bossa.

Wszystkie postaci lvl 5+ zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju Drużynowym. Zdobyć w nagrodę można magiczny pierścień, jedną statystykę będzie można wybrać samemu!

Jeśli chodzi o aktualizację, cały czas jeszcze niestety nie wiadomo, kiedy uda się ją dokończyć. Niestety część zespołu walczy z brakiem czasu i podanie dokładnej daty jest niemożliwe.

Z zaplanowanych na update rzeczy część jest już zrobiona (usunięcie blokady na insty lvl 1 dla wyższych lvli, ustanowienie limitu potków na walki frontowe, nowy chat, nowe tarcze), reszta czeka cierpliwie w kolejce. 

Wraz z aktualizacją wejdą Sesje (ponad program) - na razie bez żadnych dodatkowych opcji, ale będzie już miejsce do prowadzenia fabularnych przygód.

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.01 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94