Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Czas na Spas
2019-01-08 10:04:11

Nadszedł wyczekiwany czas, czas Nazimku: pierwszych śniegów i zimowych przygotowań na szczodre gody. Jednak w tym przedświątecznym chaosie pojawia się jak co roku niechciany gość: Spas!

Zła istota, która swoją silną prezencją wymusza na mieszkańcach Eadern i pobliskich ziem przynoszenie doń prezentów. Nie wszystkim się to podoba, a w szczególności Grubemu Bolkowi ze Sleszczyna, jak i Skrzelfowi - pomocnikowi złego Spasa, który ma dość jego zimowych, despotycznych rządów! Nadszedł czas, by połączyć siły i zjednoczyć swoją nienawiść we wspólnej walce z wrogim zimowym dziadem!

Gracze mogą wziąć udział w historii mroźnego dziada i jego zimnych kompanów, by wyrwać mu prezenty, które posłusznie przynoszą sterroryzowani mieszkańcy pobliskich ziem. Zdobądź unikatowe prezenty, pokonaj Spasa i przywróć wszystkim mieszkańcom świątecznego ducha w specjalnym evencie LineCladis: Czas na Spas! Event dostępny od 21.12.2018 do 31.12.2017!

Wydarzenie autorstwa niezapomnianego Gradocka!

W tym roku dostępne będą dwie Mroźne przygody: Zamrożona polana dla postaci o niższym lvlu, gdzie króluje Pogvizd. Z niego można zdobyć legendarne przedmioty lvl 6. Wstęp do polany tylko dla posiadaczy specjalnego sleszczyńskiego specyfiku Spasamogonu, do którego plan otrzymacie w zadaniu.

Zamrożony krąg to domena samego Spasa, który dropi legendarne przedmioty lvl 12. W obu przygodach można zdobyć Zardzewiałe klucze do Przybudówki, gdzie zły Spas trzyma prezenty. Aby wejść do kręgu potrzebna jest Mikstura Korochuna, plan do zdobycia również z zadań.

Zadania dostępne są w lokacji Zasypana Chata oznaczonej na mapie Eadern śnieżynką. Nagrodą w zadaniach jest doświadczenie i klucze. Wszystkie legendarne przedmioty z eventu roztopią sie jak sopel lodu wraz z nadejściem wiosny w 2019 roku.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.024 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94