Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Devblog #5
2019-03-11 11:37:19

Prace nad wprowadzeniem lvl 13 idą do przodu, powoli, ale mimo wszystko do przodu. Jest to ostatni lvl w Norsie i Darkon już zaczyna pracę nad nową krainą, którą już raczej na pewno będzie Romana - kosmopolityczne państwo, którym rządzi car z rogami (chyba ;)

Ożywiło się u nas ostatnio na froncie fabularnym. Kovu przeniósł do gry system, który do tej pory testowany był w sesjach na żywo. Zainteresowani grą mogą stworzyć kartę postaci i brać udział w sesjach fabularnych prowadzonych przez mistrza gry, w której to roli działa Tirka ;d Zdaje się, że jedna przygoda już została nawet ukończona, a druga jest właśnie w toku. Wszystko jest oczywiście jeszcze w fazie testów, modyfikacji, ale zdaje się, że śmiga wszystko jak należy, przynajmniej z grubsza.

image

Równolegle do prac nad kolejnym upem, naprawione zostały źródełka leczące na trakcie, co na pewno nieco ułatwi przygody oraz mamy teraz opcję ukrywania wymagań zadań, co zostało już wykorzystane w evencie, gdzie trzeba było odgadnąć z treści zadania, co należy wykonać, by zadanie ukończyć. Mamy nadzieję, że event się wam podobał ;d Ukrywanie wymagań wydaje się najprostszym pod słońcem sposobem, by zmusić wszystkich do czytania treści zadania, buahahahahaa ;p

Jakiś czas temu otrzymaliśmy też sporo konstruktywnej krytyki od niejakiego Navarro na temat gry, głównie dotyczące fabularnej części. To skłoniło nas do przemyślenia niektórych rzeczy i możliwe, że nadejdą pewne zmiany. Zastanawiamy się na przykład nad przerobieniem opisów ras oraz przestawieniem kolejności w kreatorze postaci tak, by wybór rasy był przed wyborem frakcji. Możliwe też, że połączymy przygody z krain (nie trzeba będzie podróżować do Norsy, żeby bić mamuty, ale nadal trzeba będzie odkryć tą krainę, by wykonać zadania, które tam są), po to żeby nie dzielić naszej niewielkiej społeczności na jeszcze mniejsze grupy. Może uda się również zmienić formatowanie w zadaniach, tak by były przyjemniejsze do czytania. To wszystko jednak dopiero po upie. Do zrobienia został główny boss Norsy oraz kilka pomniejszych rzeczy. Miejmy nadzieję, że to już niedługo ;)

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.01 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94