Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Łapacz duchów
2018-09-12 11:17:22

Wraz z opadającymi liśćmi do Eadern przywitał niezbyt przyjemny gość. Z wyglądu przypomina rozrośniętą karykaturalnie ropuchę o mniej więcej człekopodobnej posturze. Szerokie cielsko rozlewa się na przykrótkich nóżkach, skórę pokrytą ma obmierzłą łuską i licznymi brodawkami. Żabie usta uzbrojone są w ostre ząbki, ale nie stanowi on zagrożenia dla żywych, zwłaszcza gdy jest najedzony. A czym się żywi to monstrum, Łapiduchem zwane? Oczywiście duchami, które przed pożarciem lubi w wymyślny sposób torturować. Mimo nazwy nie łapie ich jednak sam. Lata złej diety i niedostatku aktywności fizycznej sprawiły, że Łapiduch nie jest w stanie zapolować na swą kolację.

I tutaj wkraczacie Wy! Dla każdego kto dostarczy odpowiednią ilość smakowitych duchów z ubitych potworów, Łapiduch ma w nagrodę potężnie magiczny przedmiot (przypisany do postaci) - Duchołap - poprawiający krwawienie, trafienie i żywotność. Wystarczy odszukać Łapiducha w Obozie Bandytów, wziąć od niego zadanie i lvlować Duchołapa aż do pożądanego poziomu!

Event rozpocznie się najprawdopodobniej w piątek i potrwa cały weekend. Nie przegapcie! Za pomysł podziękowania wędrują do Dagny!

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.061 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94