Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Czas na Spas!
2018-01-12 09:23:56

 

Witajcie podróżnicy!

 

Nadszedł wyczekiwany czas, czas Nazimku: pierwszych śniegów i zimowych przygotowań na szczodre gody. Jednak w tym przedświątecznym chaosie pojawia się jak co roku niechciany gość: Spas!

Zła istota, która swoją silną prezencją wymusza na mieszkańcach Eadern i pobliskich ziem przynoszenie doń prezentów. Nie wszystkim się to podoba, a w szczególności Grubemu Bolkowi ze Sleszczyna, jak i Skrzelfowi - pomocnikowi złego Spasa, który ma dość jego zimowych, despotycznych rządów! Nadszedł czas by połączyć siły i zjednoczyć swoją nienawiść we wspólnej walce z wrogim zimowym dziadem!

 

Oto Czas Spasa, w którym gracze mogą wziąć udział w specjalnym evencie i mogą zjednoczyć siły oraz przebyć długą drogę przez specjalną śnieżną instancję, by pokonać mroźnego dziada i wyrwać mu prezenty, które posłusznie przynoszą sterroryzowani mieszkańcy pobliskich ziem. Zdobądź unikatowe prezenty, pokonaj spasa i przywróć wszystkim mieszkańcom świątecznego ducha w specjalnym evencie LineCladis: Czas na Spas! Event dostępny od 05.12.2017 do 13.12.2017!

 

Wydarzenie autorstwa niezapomnianego Gradocka!

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.035 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94