Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Dziadowen 2018
2018-12-12 10:37:10

Duchy, strzygi i upiory,

Dziś harcują, toczą spory.

Kogo zeżrą, upolują,

Komu zgon dziś zaserwują.

Bestyi tych się trzeba bać,

Bo nigdy nie wiesz, co się może stać!

 

Oto nadchodzi jak co roku, święto przodków, czas nawiedzeń i upiornych spotkań! Z zaświatów na tereny Elroth tłumnie przybywają duchy dziadów, chcących odwiedzić swoich potomków, tragicznie zmarłych kochanków, chcących popląsać ten jeden raz w roku na nawiedzonych moczarach, ofiar chcących pomścić swoje krzywdy na oprawcach, duszki dzieci lgnące do swych żyjących matek... Cała ta chmara cieni przenika do świata żywych, szukając ukojenia pod postacią dusznych masek -Karaboszek.

 

Spotkać je można najliczniej na Nawiedzonych terenach, mokradłach, rozpadlinach czy zagajnikach - te dwuosobowe przygody są dostępne w eventowej lokacji Dziadowen. Za esencje karaboszek, w każdym głównym mieście Eadern, można otrzymać  legendarne przedmioty, będące echem poległych w walce dawnych bohaterów tych ziem, oraz ekstrakty z karaboszki.

 

Dodatkowo w sklepiku pojawiły się: nowetło do profilu oraz dwaunikatowe pionki dostępne do zakupu tylko w okresie trwania Dziadowen.

 

Dla postaci o wyższym poziomie gratka - szansa na wygranie jedynego w swoim rodzajukubka z logo LC. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody, należy przygotowaćdyniową polewkę i wystawić ją na rynku do końca trwania eventu. Jedna polewka - jeden los! Receptę na tą pożywną zupę otrzymać można z Ogromnych karaboszek. Wśród uczestników dodatkowo rozlosujemy gry na Steam.

 

Cały event trwał będzie od 31 października do 6 listopada, tak więc zbierzcie drużynę i sprawdźcie co przygotowaliśmy dla was w ten mroczny czas!

Oprócz eventu, garść zmian z wprowadzanego z wielkimi bólami porodowymi nowego tutoriala. Póki co większość dostępna na razie tylko u Slavów. 

  • Dodano 19 expa za zadania tutoriala w Obozie Bandytów (dla każdej frakcji ^.^) Zwiększono expa do zadań lvl 1 w Dobrohoczo do 19, zmniejszono ich liczbę z 15 na 10
  • Dodano opis Leśnego bandyty do wiki
  • Zmieniono wymagania przedmiotów lvl 1 w Obozie na 2 (wcześniej niektóre miały 3), żeby Skrzaty miały lepiej :D
  • Z Obozu zniknął Łapiduch czy inna potwora, kręcący się po okolicy po ostatnim evencie
  • Leśny Bandyta słabiej bije (to również przez wzgląd na Skrzaty oO)
  • Zadania lvl 1 w Dobrohoczo zostały poprzerabiane, tu skrócone, tam lepiej wytłumaczone, ułożone w logiczniejsze ciągi, dodano linki do wiki i parę innych bajerów, usunięto powtórzenia, dopisano nowe
  • Usunięto bronie lvl 1 z Dobrohocza, dodano bronie lvl 2 za żetony (do zdobycia w nowym tutorialu) i zbroje lvl 2 u Płatnerza, na razie tylko Slavy mają nowe itemy
  • Poprawiono błąd w formatowaniu opisu Zardzewiałego mieczyka z Obozu bandytów
  • Z mobów startowych usunięto plan do Zadrzyc (nadal leci z Dobrohoczego)

Oprócz tego księstwa Oborwia i Opolczy zostały zamienione miejscami. Dlaczego? Nie każcie tłumaczyć > < Tak po prostu jest lepiej i już. Ten problem geograficzno - historyczny został wyłapany już dawno przez ɥǝolɐǝɹıɐlıs, ale trochę musiał poczekać na poprawkę.

Mała, aczkolwiek znacząca zmiana: figurki, które można zdobyć z zadań dziennych nie są już przypisane do postaci, można nimi do woli handlować na rynku. 

Wielkimi krokami zbliża się także kolejny UP z nowym lvl capem i nowymi przygodami w Norsie.

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.029 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94