Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Dziadowen 2020
2022-07-28 14:18:04

Duchy, strzygi i upiory,
Dziś harcują, toczą spory.
Kogo zeżrą, upolują,
Komu zgon dziś zaserwują.
Bestyi tych się trzeba bać,
Bo nigdy nie wiesz, co się może stać!

Oto nadchodzi jak co roku, święto przodków, czas nawiedzeń i upiornych spotkań! Z zaświatów na tereny Elroth tłumnie przybywają duchy dziadów, chcących odwiedzić swoich potomków, tragicznie zmarłych kochanków, chcących popląsać ten jeden raz w roku na nawiedzonych moczarach, ofiar chcących pomścić swoje krzywdy na oprawcach, duszki dzieci lgnące do swych żyjących matek... Cała ta chmara cieni przenika do świata żywych, szukając ukojenia pod postacią dusznych masek - Karaboszek.

Spotkać je można najliczniej na Nawiedzonych terenach, mokradłach, rozpadlinach czy zagajnikach - te dwuosobowe przygody są dostępne w eventowej lokacji Dziadowen. Za esencje karaboszek, w każdym głównym mieście Eadern, można otrzymać legendarne przedmioty, będące echem poległych w walce dawnych bohaterów tych ziem - Wolgara, Pumbosa i Finarfina! A także eliksiry i ekstrakty z karaboszki.

Dodatkowo w sklepiku pojawiły się: tradycyjne karaboszkowe tło do profilu oraz dwa dziadowenowe pionki dostępne do zakupu tylko w okresie trwania Dziadowen.

Dla wytrwałych szansa na wygranie potężnej magicznej (fioletowej) broni o poziomie postaci. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody, należy przygotować dyniową polewkę i wystawić ją na rynku do końca trwania eventu. Jedna polewka - jeden los! Receptę na tą pożywną zupę otrzymać można z Ogromnych karaboszek, lvl 10.

Cały event trwał będzie od 30 października do 9 listopada, tak więc zbierzcie drużynę i sprawdźcie co przygotowaliśmy dla was w ten mroczny czas!

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.263 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94