Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Ludwin
2018-12-27 13:38:07

Poziom: 2

W niespokojnych czasach zawsze znajdą się tacy, którzy miast o cel szlachetny, o swój dobrobyt jeno walczą. Pełno takich szumowin zalęgło się w Eadern odkąd wojenna zawierucha nawiedziła te strony. Zamkowe więzienie pęka w szwach a i miejscowy grabarz ma ręce pełne roboty. Dwóch rzezimieszków cały czas jednak uchodzi karzącej ręce Gwardii. Szemrzon i Ludwin zaczynali jako mało zręczni kieszonkowcy, ale odkąd toczą ze sobą wojnę, stali się groźni dla całej okolicy.

~dowódca Drohskiej Gwardii Zamkowej

 

Wygląd: Zakazany pysk Ludwina należy do oblicz, których nikt nie życzy sobie dostrzec w ciemnościach zaułka. Ubrany zawsze w ciemne, maskujące ubrania, niedogoloną twarz chowa zwykle pod obszernym kapturem. Ciemne interesy łączą go z wieloma znacznymi osobistościami nie tylko w Drohszczu, ale i poza nim. Chodzą słuchy, że skumał się z mocami nieczystymi i demonami, a to z powodu towarzyszących mu często aragańskich guślarzy. Plotki te podsyca przede wszystkim dawny kompan a dzisiejszy konkurent - Szemrzon. Stolica okazała się za mała dla tych dwóch przestępców i zawzięcie toczą między sobą walki, na czym cierpi oczywiście okoliczna ludność.

Walka: Ludwin to oprych zaprawiony w wielu ulicznych potyczkach. Od szkraba zazajomiony z ostrzem, najpierw zardzewiałego kozika, potem coraz to lepszych sztyletów i mieczy. Zna wiele niehonorowych sztuczek, w kodeksie prawdziwego eaderneńskiego łotra cios w plecy to chwalebna wygrana. Walczyć potrafi wszystkim co mu wpadnie w rękę, miedzianym kotłem, starym butem czy też połamanym stołkiem, dlatego najlepiej zaskoczyć go w pustym pomieszczeniu...

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Kryjówka Łotrów
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.031 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94