Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Paszczęk piórzasty
2018-12-27 13:29:31

Poziom: 3

Powiadam ci, zważ na Paszczęka! Bestia szkaradna i cwana. Jeśli ci życie miłe, to od Paszczęka uciekaj całe mile! Jeśliś zaś chojrak, to celuj w pyskową dziurę!

~ żebrak ostrzegający (za drobną opłatą) każdego wchodzącego do kanałów

 

Wygląd: Paszczęk piórzasty to bestia niezbyt dużych rozmiarów, sięgająca dorosłemu człowiekowi najwyżej do pasa, jednak nie zmienia to faktu, że należy na nią uważać. W porównaniu z innymi bestiami charakteryzuje się słabą budową ciała, które składa się z przede wszystkim z grubej ochronnej warstwy tłuszczu. Jego boki i podbrzusze są łatwe do przebicia, czego nie można jednak powiedzieć o paśmie mięśni biegnących od płaskiego łba, przez grzbiet aż po zadek. To właśnie tam uformował się twardy, wystający garb wzdłuż którego wyrastają ostre niczym brzytwa pióra. Najstraszniejszy jest jednak pysk i kończyny. To właśnie sprawia, że z bestią należy się liczyć. Cztery odnóża sprawiają, że bestia zwinnie się porusza. Dwie tylne zakończone są w haczykowate pazury, przednie zaś mocno utwardzone. I jak tułów jest miękki, tak kończyny są dobrze umięśnione. Pysk zaś wypełniony jest rzędem ostrych zębisk, którymi rozdrabniają ofiarę na małe kawałki.

Walka: Paszczęk piórzasty walczy przede wszystkim atakując ostro zakończoną przednią kończyną, którą potrafi przebić łydkę czy udo obalając przeciwnika, a wtedy rzuca się na ofiarę, gdzie para kleszczy przy pysku dopełnia reszty. Pióra na grzbiecie nie tylko mają odstraszyć. Każdy kto się na nie natknie wyda z siebie ostatnie tchnienie.

 

Opis potwora przygotowany przez: Mojmira ID 55

Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.076 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94