Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Dusza wojownika
2018-01-07 07:35:45

Poziom: 3

Jak sama nazwa wskazuje, są to dusze wojowników przyzwanych z zaświatów, by służyć swojemu panu. Śmiertelnie niebezpieczni za życia jak i po śmierci. Nie lękają się niczego i nikogo, pozbawieni strachu przed śmiercią, jako że są już martwi. Chociaż nie różnią się zbytnio od zwykłych dusz, są oni dużo silniejszy oraz trudniejsi do kontrolowania. Ich nieustanny pociąg do walki sprawia, że są praktycznie nie do zatrzymania. Walka z tymi wynaturzeniami wymaga ogromu sprytu jak i odwagi.

~ Nauki wołchwa Domarada

 

Wygląd: Dusze przyjmują najczęściej formę, którą ożywiały za życia. Już na pierwszy rzut oka widać, że przed śmiercią pałali się wojennym rzemiosłem i nie obce są im różnego rodzaju potyczki. Noszą przy sobie topory, wielkie miecze, kosy, czyli wszystko czym da się kogoś ukatrupić. Kiedy spojrzy się im prosto w oczy, widać jedynie żądzę mordu i nieprzerwaną chęć walki.

Walka: Jedyną różnicą między oszalałą duszą a ich wojowniczym odpowiednikiem jest to, że wojownicy przeżyli swoje życia walcząc i doskonaląc swoje umiejętności. W połączeniu z ich eteryczną formą i umiejętnością przechodzenia przez obiekty, są jeszcze bardziej niebezpieczni niż za swojego żywota. Tak jak w przypadku oszalałych dusz jedynymi sposobami na pokonanie ich to metal, magia i sól. Żaden z duchów nie oprze się tym broniom.

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Kryjówka szalonego wołchwa
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.103 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94