Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Athema kreator
2022-08-28 21:40:56
    

Wygląd: Wysokie na ponad dwa metry upiory, chude niczym wyschniete trupy. Ich długie ramiona kończą szponiaste palce o cienkich kościach, jakby stworzone do chwytania ofiar wśród mroku. Szmatami będą zakrywać nieprzyjemną w dotyku skórę, w kolorze od bladej po sinoczarną, przylegającą okropnie do kości. Twarz ich przy tym pociągła, chuda... straszna. Czaszki łyse. Oczy zaś czarne, szkliste, jak otchłań z kryjącym się na dnie bólem i mrocznym szaleństwem.
I gdyby szkaradności jeszcze było mało, miewają inne znamiona. Zaostrzone uszy, narośla, niewielki ogon...

Wiek: Athema osiagają dorosłość w wieku 15 lat. Dożywają średnio do 50 lat
Wzrost: Średni wzrost to mężczyźni: 200 cm, kobiety: 190 cm

Charakter: Athema są postrzegani jako grzesznicy ukarani przez Ultimę. Owe poczucie winy towarzyszy im ciągle, niszcząc powoli psychikę. Są więc często bardzo niestabilni, zdolni w pewnym momencie przejść z rozpaczy do nagłego ataku szału, czy nawet autooagresji. Drugim aspektem jest zelotyzm Athema. Ślepo poszukując rozgrzeszenia nieznanych sobie win, zdolni są do równie strasznych rzeczy w imię Ultimy.
Szykany wykształciły w nich zaś skrytość. Nawet w grupie będą się izolować jak najbardziej, a swych tajemnic nie zdradzą praktycznie nikomu. 

Przykładowe imiona: 
żeńskie: Ulpia, Aascu
męskie: Golug, Unnax

Więcej na temat tej rasy znajdziesz tutaj.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.103 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94