Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Wołchw Siemowit
2018-01-07 07:41:57

Poziom: 3

W starej kącinie znalazłem schronienie, dzięki temu mogę wreszcie oddać się moim badaniom. Inni wołchwowie są głupcami odrzucając taką moc! Przez tyle lat jedyną nauką którą mi przyswoili, to bezużyteczne słuchanie dusz i spełnianie ich zachcianek. Koniec z tym, już żaden stary głupiec nie zatrzyma mojego rozwoju. Już wkrótce będę przejmował kontrole nad duszami i naginał ich wole do własnych celów. Z armią dusz, przejmę kontrolę nad innymi wołchwami, a nawet nad całym Eadern! Żaden śmiertelnik nie będzie w stanie mi się przeciwstawić!

~Prywatny dziennik Wołchwy Siemowita

 

Wygląd: Ma nie więcej niż 35 lat. Dzięki temu, że starość jeszcze go nie dopadła, ma dobrze zbudowane ciało. Nosi na sobie czarną szatę i nigdy nie rozstaje się ze swoim równie czarnym kosturem. Czas spędzony w półmroku sprawił, że świetnie widzi w ciemnościach. Jego oczy są wyblakłe jak u ślepca, jednak wzrok ma sokoli. Jego długie brązowe włosy są brudne i pełne najróżniejszych świństw. Pomijając brudne włosy, można by było uznać go za doprawdy przystojnego mężczyznę.

Walka: Jest diabelnie dobry w walce kosturem - wynik wieloletniego treningu, który odbył pod okiem innych wołchwów zanim zszedł na złą ścieżkę. Oprócz fizycznych umiejętności walki, potrafi również czarować. Posługuje się magią dusz, kradnie energie duszom zmarłych, by używać jej do zaklęć. Nie należy go lekceważyć, jest bardzo szybki i silny, a w zwarciu jak i na dystans radzi sobie świetnie, dzięki swojej magii.

Potwór opisany przez: Belthorn
Występuje w lokacjach/instancjach:
Kryjówka szalonego wołchwa
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.098 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94