Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Źródła mocy
2016-11-02 05:59:10

Stojący w szeregu magowie, w szatach rozwianych i z łopoczącymi na wietrze płaszczami. W skupieniu utrzymują żarzące się kule potwornej mocy siłą swej woli a spomiędzy zgiętych palcy widać kolorową poświatę. Z wyrazem zimnej determinacji na twarzach szykują się do wypowiedzenia straszliwego zaklęcia... To widok, którego nikt nigdy nie zapomni, zwłaszcza po zmroku, gdy w pełni można podziwiać feerię barw magicznych źródeł.

Zalety: Broń ta ma dużą zdolność skupiania woli maga, dając większe trafienie oraz otaczając go nieprzeniknioną aurą, co sprawia, że przeciwnikowi trudniej się zorientować skąd padają ciosy. A przede wszystkim profesjonalnie wygląda. Każdy mag posiadający źródło jest obiektem zazdrości wśród innych czarowników!

Wady: Mag korzystający ze źródła zrezygnować musi z dodatkowej ochrony jaką mogłaby dać na przykład tarcza...

Wymagania: Źródła są ekstraktowane z magicznych bestii zamieszkujących krainę Elroth, ujarzmienie drzemiącej w nich mocy wymaga silnego umysłu i nieugiętej woli. Ponieważ jest to moc w swej najpierwotniejszej formie zabawa źródłem jest niebezpieczna i niejeden już nieszczęśnik o umyśle zbyt miałkim, zmysły postradał usiłując użyć źródła jako broni.


 

Poziom broni 1 3 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana siła woli 4 4 5 5 7 7 8 8 8 9
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.237 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94