Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Pùrtk
2017-04-26 17:08:23

Poziom: 8

Ostatnio żem widział coś, co swoim wyglądem przypominało wykrzywionego diaboła. Naprawdę, przysięgam na swoją lube! Było to z rana, kiedy szedłem samotny na pola, co by to zarobić na chleb. W pewnym momencie zacząłem czuć straszny smród. Nagle przed moimi oczyma pojawił się ten stwór. Dalej nie ma o czym opowiadać, bo uciekałem ile sił w nogach. Od tamtej pory nigdy nie chodzę sam na pola i wam też odradzam samotne podróżowanie.

~Przygoda wieśniaka z Oboliewa

Wygląd: Pùrtk jest cały zielony, jedynym wyjątkiem kolorystycznym są jego oczy, które mają barwę krwistoczerwoną. Porusza się jak człowiek, jednak jego diabelski ogon, wyłupiaste oczy i nienaturalnie skrzywiona postawa, sprawia, że jest bardzo charakterystyczny. Kolejną cechą pùrtka, której należy się obawiać jest jego smród, który sprawia, że stwór jest jeszcze trudniejszy do pokonania. Powiadają, że ten zapach wypala oczy i odbiera siły do walki, nawet największym wojownikom.


Walka: Jedną z najbardziej niebezpiecznych broni w arsenale pùrtka jest jego zapach. Jeśli myślicie, że wytrzymacie jego smród, to się mylicie. W trakcie potyczki, stwór próbuje się dostać jak najbliżej swojej ofiary, żeby wykorzystać woń, która wydziela się z jego ciała. Kiedy przeciwnik jest już wystarczająco blisko, pùrtek zalewa go gradem ciosów. Jeśli chcesz przeżyć, lepiej trzymaj się na dystans. Jednak kiedy już dojdzie do bliskiego spotkania... radzę wstrzymać oddech.

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Pùrtkowa Dolina
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.132 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94