Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Zbuk
2017-10-15 17:36:16

Poziom: 10

Groźny? Nieee... Gdzie tam groźny! Ale utrapienie panocku to okropne jest! Łazi to wielkie takie, oczyska tylko w mroku widać. Chowa się tam najchybniej, gdzie człekowi najmniej snadnie sprzątać i śmierdzi. O jakże to śmierdzi! Łzy z oczu wyciska i flaki wywraca!

~Bogudziła ze Sleszczyna

Wygląd: Tak dokładnie to nie wiadomo jak zbuk wygląda, gdyż zazwyczaj chowa się przed wzrokiem ludzkim jak najdalej, jak najgłębiej. Wytropić go zawsze można po mdlącym, duszącym smrodzie, który wydziela. Opary te wyciskają łzy z oczu a nawet do ślepoty doprowadzić mogą. Nie dziwota więc, że o wyglądzie tego stwora tak niewiele wiadomo. Powiadają, że zbuki z myśli zbereźnych powstają i moc zamieniania świeżego nabiału w toksyczne wyroby mają.

Walka: Zaatakowany zbuk przede wszystkim będzie próbował uciekać, przy okazji próbując opryskać przeciwnika swoimi wydzielinami. Doświadczeni wojowie ubierają do walki stare ubrania lub też całkiem się rozbierają, gdyż smrodu zbuka nie da się potem usunąć z ekwipunku przez długi czas. Z tego też względu tępienie tych stworów w wioskach powiązane jest często z różnymi miejscowymi obrzędami weselnymi.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Opuszczone sioło
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.222 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94