Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Hegelubrug
2019-03-09 15:23:29

Poziom: 13

Krasnoludy powiadają, że te wszarze wychodzą z najniższych korytarzy pod górami. Ja w to wierzę, bo lęgną się z gówna. No... bo to całe gówno świata. Gdzie ma spływać, jak nie na samo jego dno, ni?
~Arah - bingerlindzka berserkerka

Wygląd: Oblepiająca wyschnięte kości i skalne odłamki wiecznie pulsująca ohydnym życiem breja czegoś, czego lepiej nie precyzować. Pnącza grubych jak ludzki nadgarstek grzybni, biegnące przez całą tą dziwną plechę niczym parodie krwioobiegu. Roje najpodlejszych, zdeformowanych kreatur mroku, ścierwojadów lęgnących się wewnątrz czegoś, co tylko z grubsza ma humanoidalne kształty. Bezmyślnie sunące ku najbliższej ofierze, wydając bulgoczący dźwięk zawodzenia... oto jak wyglądają Hegelubrugi, zwiastuny rozkładu.

Walka: Hegelubrugowie zdają się nie mieć ani krzty rozumu. Więcej, są bezmyślnymi automatami, podobnymi ożywieńcom i upiorom, z tą jednak różnicą iż... chyba żyją. Całymi hordami kierują się bowiem ku najbliższemu sobie skupisku materii organicznej, najlepiej jeszcze ciepłej, którą niezwłocznie wcielają do swojego “ciała”. Dlatego też stworzone są z kości, trupów i innych tkanek tych, co pomarli pośród mrocznych zakamarków kopalń górskich, tuneli. Lepiej nie dać się im schwytać…

Występuje w lokacjach/instancjach:
Kopalnia Storsoppgruve
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.31 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94