Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Topory dwuręczne
2016-11-02 05:42:12

Siekierę do ręki może wziąć każdy, rąbanie drwa nie jest umiejętnością wymagającą szczególnych predyspozycji, ale prawdziwy topór dwuręczny to zupełnie inna para kaloszy. To broń barbarzyńska i okrutna. Zarówno w produkcji jak i użytkowaniu wielkich toporów przodują krasnoludy. Te potwornie ostre, lecz dobrze wyważone narzędzia śmierci znalazły również uznanie Stolemów, wygląd pola walki po przejściu dwuręcznego topora - ten widok zawsze cieszy serce tych półdzikich istot. Pewną zagadką jest fakt, że broń ta nierzadko też wybierana jest przez Stigma - tajemniczą rasę na usługach Zakonu. 

Zalety: Może wojownik z toporem dwuręcznym ma pewne trudności z celnością, ale kiedy już trafi, konsekwencje zapierają dech w piersiach: broń ta, spośród wszystkich broni dwuręcznych, ma największe obrażenia, najlepszą szansę na wywołanie krwawienia oraz najlepszą szansę na zadanie krytycznego ciosu.

Wady: Zmniejszona celność.

Wymagania: Tylko prawdziwi siłacze mogą się porwać na wybranie tej broni jako oręża w walce. Takie słabeusze jak elfy czy Terakanie mogą sobie tylko pomarzyć!

 

 

Poziom broni 1 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana siła 8 12 14 16 17 17 18 19 20
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.311 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94