Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Bryzgi
2018-01-03 10:40:04

Nim do stolicy z południa statki przywędrują, muszą minąć Bryzgi, miejscowość na pograniczu wsi i miasteczka z dobrze zadbaną przystanią. Nie dziwota – dzięki niej ma za co żyć większość tutejszej ludności. Czy to z handlu, czy też przy drobnych naprawach statków, czy to z bardziej szemranych interesów. Fakt, faktem iż dzięki przyjezdnym miasteczko kwitnie. Zwykli wieśniacy, którzy nie chcą bądź nie potrafią sprawnie komunikować się z żeglarzami, wybierają rybołówstwo, gdyż ryb nie brakuje. Zarzucają swe sieci w niebieskozielonej toni i wynurzają płotki, karasie czy nawet szczupaki.

Największą dumą Bryzgów jest niewątpliwie żuraw, który pozwala na łatwe załadunku i rozładunku co większych towarów czy też służy do naprawy okrętów.

Centrum miejsca stanowi strażnica komendanta, prawie jedyny kamienny budynek który góruje nad domami mieszkańców. Tutaj też zbiera się milicja chłopska, która co pewien czas szkoli się w posługiwaniu orężem pod okiem komendanta. Na szczycie konstrukcji wypatruje się zagrożenia, a gdy to nastąpi alarmuje się mieszkańców umieszczonym tam dzwonem.

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.028 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94