Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Ćmok
2017-05-20 06:40:38

Poziom: 9

Bogusław obudź się. Bogusław! Słyszałem jakiś dziwny dźwięk jakby tuzin kruków zaczęło krakać… Coś jest na gałęzi. Ogromna sowa?

~Najemnik chwilę przed atakiem ćmoka

 

Wygląd: Ćmok jest stworzeniem latającym, który za pomocą swoich owłosionych nietoperzych skrzydeł potrafi latać godzinami bez odpoczynku. Przy użyciu swoich wielkich ptasich nóg, łapie swoje ofiary i rozszarpuje ich ostrym dziobem. Ponadto ćmok obdarzony jest czerwonymi wyłupiastymi ślepiami, które pozwalają mu widzieć doskonale w nocy. W ciemności stwór ten czuje się jak ryba w wodzie i właśnie dlatego wychodzi on z kryjówki tylko po zachodzie słońca.

 

Walka: Z racji tego, że ćmok poluje w nocy, jego przeciwnicy mają utrudnione zadanie. Wskazane jest, by podczas walki z nim mieć przy sobie pochodnie lub jakiekolwiek inne źródło światła. Kiedy potwór nurkuje z nieba, by dopaść swoją ofiarę, należy uważać na jego ostre pazury, którymi będzie starał się złapać przeciwnika i wzbić się z nim w powietrze. Ćmok jest na tyle silny, by podnieść nawet dorosłego mężczyznę. Kiedy już znajdzie się na odpowiedniej wysokości puszcza nieszczęśnika, by zginął na skutek upadku.

 

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Mgliste Mokradła
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.518 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94