Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Trójoki kruk
2017-04-26 10:37:36

Poziom: 4

One to widzą.Widzą nasze dusze, mrok który okrywa je niczym smolista sadza.To dlatego żerują na oczach, zwierciadłach duszy. Te stwory chcą żywić się złem które truje nasze dusze!

~Mamrotanie slavskiego wołcha Radzimira

Wygląd: Nazwa stwora mówi wszystko o jego wyglądzie, gdyż to monstrum jest większą wersją zwyczajnego kruka z dodatkowym okiem na czole. Podobno to oko nigdy nie śpi, dzięki czemu ptak zawsze jest czujny i gotowy do ataku.

Walka: Ptaszysko to ma w zwyczaju hipnotyzować swoje ofiary trzecim okiem i wywoływać u nich "zielone sny". Czemu zielone? Ano dlatego, iż w psychodelicznych wizjach ten kolor dominuje. Tak odurzona ofiara nie odczuwa wtedy faktu, iż kruk wydziobuje jej oczy czy też w niektórych wypadkach - wnętrzności.

Występowanie:Wszędzie gdzie strach i koszmary śmiertelnych zdają się przenikać powietrze, niczym ciężki opar, tam znajdziesz Trójokiego Kruka. Prastare bory, pamiętające potworne dni sprzed przybycia dzisiejszych mieszkańców świata, czy ziemia skarzona wulkaniczną siarką. Tego ptaka zdaje się wabić niepokój i zło... a może to on jest ich powodem?

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Wulkaniczna Przeprawa
Dzikie Pola
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.089 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94