Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Dola
2017-06-04 09:14:21

Poziom: 9

Bogowie się na mnie uwzięli. Jedyne co mi pozostało z życia to ta pieprzona brudna stodoła. Wszystko mi odebrano! Nie wytrzymam już ani jednego dnia na tym okrutnym świecie. Żegnajcie…

~List pożegnalny Będzimira

 

Wygląd: Dola jest życzliwym duszkiem, który sprowadza szczęście na jej właściciela. Tak naprawdę każdy z nas ma swoją dolę, jednak jest ona niewidzialna i kieruje naszymi losami z ukrycia. Przez to, że są one niewidzialne trudno opisać wygląd dobrej doli. Jednak jej zdziczała forma to już zupełnie inna sprawa. Wygląda ona jak mała, nieprzekraczająca metra wzrostu, szpetna kobieta. Długie proste włosy opadają jej na chude kościste ramiona, a jej twarz jest pociągła i pełna zmarszczek.

Walka: Kiedy człowiek umiera, jego dola dziczeje. Traci swoją niewidzialność i zaczyna atakować inne duchy, by sprowadzić na ich właścicieli nieszczęście. Nie jest łatwo ją pokonać, ale oczywiście jest to możliwe. Co do jej fizycznych ataków - zwykły miecz i zbroja powinny wystarczyć, by się jej oprzeć. Jednak należy uważać, gdyż dola może sprowadzać nieszczęście na swoich wrogów, przez co walka z nią staje się bardzo wymagająca.

 

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Stara Stodoła
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.062 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94