Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Sytür
2018-11-17 12:05:45

Poziom: 12

Ziemia pękła i wtedy ogniste szpony chwyciły moich towarzyszy… zapach ludzkiego mięsa przypalanego do czarnego zwęglenia… do dzisiaj nie mogę zjeść czegokolwiek z ognia bez mdłości.
~Rous Svensson, niegdyś wielki wojownik


Wygląd: Sytür... lub też Sytüry to pomioty ognia, zrodzone jeszcze na początku czasu w wielkiej bitwie między odwiecznym chłodem a żarem. Ich natura jest tak samo nieodgadniona jak natura żywiołu, który dał im ich życie. Amorficzne płomienie, których jądro stanowi czarny, magmowy szkielet na poły dwunożnej, na poły zwierzęcej istoty, wiecznie zmieniającą formę swych szponiastych kończyn i przelewającej się niczym woda... paląca wszystko dookoła siebie.

Walka: Sytür zazwyczaj atakuje niespodziewanie, wyłaniając się ze szczeliny w ziemi, wylewając niczym magma przybierająca chwilowy i widmowy jedynie kształt. Zazwyczaj to już wystarczy, by jego ofiara postradała rozum lub też skamieniała ze strachu i ułatwiła zadanie tej pradawnej bestii. Gdyby jednak to nie wystarczyło, ognisty duch spopiela swym dotykiem oraz oddechem wszystko, czego zdoła dotknąć. Powiadają, iż nawet najlepsza zbroja nie chroni od jego płomiennych szponów, a pradawny lodowiec nie może zgasić ognia życia Sytüra.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Serce boru Ulfrärd
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.095 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94