Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Babsztyl
2017-04-26 10:40:09

Poziom: 8

Ni to stąd, ni zowąd zamiast cnotliwej dziewoi stało przede mną babsko z obwisłymi, pomarszczonymi wymionami sięgającymi ziemi, z szczerbatym uśmiechem i długimi pazurami! Uciekłem w te pędy, tracąc honor, ale ratując życie i najpewniej cnotę.

~Anonimowy rycerz Zakonu

 

Wygląd: Babsztyl posługuje się dwoma formami swego wyglądu: pierwsza z nich to panna piękna, o włosach mieniących się złotem bądź skrzącymi się czerwienią, o ciele nimfy bądź też szlachetnej damy. Swoimi kształtami wabi naiwnych mężczyzn, a gdy ci podejdą bliżej, widzą jej prawdziwe oblicze - wiekowej kobiety o obrzydliwym cielsku, któremu ciąży przynajmniej setka lat. Pozór to również, bo babsztyl posiada długie pazury, którymi podrzyna gardła a dodając do tego dużą zwinność i wytrzymałość można śmiało stwierdzić, iż to przerażający przeciwnik.

Walka: Potwór wabi swe ofiary przybierając postać pięknej kobiety, po czym zmienia swą formę i tnie pazurami ofiarę. Kolejną bronią jest jej pocałunek, który osłabia znacząco przeciwnika.

Występowanie: Babsztyle, z jakiegokolwiek kręgu piekielnego czy zakątka Zripy by się nie urwały, związane są z pradawnymi miejscami kultu. Przedwieczne miejsca o dziwnej aurze, których rodowodu nie znają nawet odprawiający tam modły kapłani, kryją w swych cieniach niejednego Babsztyla. Od zamierzchłych czasów okoliczni wieśniacy ostrzegają przed napotkanymi w okolicach Łysej Polany samotnych niewiastach. Być może nawet tak zamierzchłych, jak sama polana.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Łysa Polana
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.389 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94