Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Człowiek
2019-03-11 13:32:56

Wygląd: Wygląd ludzi zależny jest od wielu czynników, których wymienianie tutaj mijałoby się z celem. Przeciętny osobnik mierzył będzie od półtora do nawet i dwóch metrów i ważył od około czterdziestu kilogramów do niekiedy i znacznie ponad stu pięćdziesięciu. W zależności od miejsca zamieszkania a także swego pochodzenia, ludzie różnić będą się karnacją, kolorem włosów, budową ciała czy też rysami twarzy. Obecnie wyróżnić można trzy szczepy ludzi.
Najliczniejsi są Slavowie, o pociągłych twarzach i wydatnych kościach, których kobiety uchodzą za najpiękniejsze posród swojej rasy. Zimna Norsa wychowała wysoki, jasnowłosy lud o ponurych oczach wilków. Południe natomiast to ojczyzna ciemnowłosych Esperów.
Człowiek jednak to istota bardzo zmienna.   

Wiek: Przeciętny przedstawiciel ludzkiej rasy jest w stanie osiągnąć wiek od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu wiosen, który jedynie nieliczni są w stanie przekroczyć. Za dorosłych uznawani są w wieku lat szesnastu, mężczyźni zazwyczaj dwa lata później, szczególnie na południu.

Charakter: Ludzie są rasą zróżnicowaną zewnętrznie, jak i wewnętrznie – a więc jak możemy się domyślić, cechują się ogromną różnorodnością jeśli chodzi o charakter, który identycznie jak ich wygląd, zależny będzie od wielu czynników. Jedni będą przewidywalni, drudzy zaś wręcz przeciwnie, jedni ruszą na pomoc bliźniemu, podczas gdy tym drugim nawet przez myśl nie przejdzie, aby ulżyć mu w cierpieniu. Jednakże są przy tym również osóbkami w ostateczności zawsze myślącymi tylko o sobie, własnym bezpieczeństwie, tyłku i garnku. Jeśli znajdą się w obliczu zagrożenia, mało który przedstawiciel tej rasy zdecyduje się pomóc innym wydostać się z pułapki; przede wszystkim ratować będzie własną skórę. W tym celu gotowi są na wiele, a zadanie to ułatwia jedna z największych zalet tej rasy: duża łatwość w dostosowywaniu się do środowiska, zaistniałych sytuacji oraz panujących warunków.

Predyspozycje: Wszechstronni – dobre efekty zdołaliby osiągnąć w praktycznie każdym zawodzie, o ile włożą w to dość dużo sił i swego czasu. Wszystko zależy więc od nich samych i niestety (a może i stety) nie są i nie będą z góry skazani na sukces.

Archetypy: Ze względu na swoje predyspozycje mogą dowolnie się kształtować w wybranej przez siebie drodze.

Stosunek do innych ras: W gruncie rzeczy jest to indywidualna sprawa każdego człowieka. I wiele zależy tu od tego, jak przedstawiciele innych ras odnoszą się do niego. Z drugiej strony można jednak zaobserwować pewne napięcie widoczne pomiędzy ludźmi a rasą Araganów. Ankharowie oraz Terakanie też nie są na ogół zaliczani do ich szczególnie bliskich przyjaciół.

Frakcje, występowanie: Różne szczepy ludzi spotkać można praktycznie na terenie całego kontynentu. Północ i centrum zamieszkują Slavowie, którzy walczą po stronie Imperialnych lub też bronią swej plemiennej kultury w szeregach Wspólnoty Slavów razem z blondwłosymi Norsami. Zaś  na południu, osiedli na ziemiach Bertony Esperowie, jednoczą się pod sztandarem Zakonu.

Religia: Zależne jest to od samego człowieka, jego pochodzenia, środowiska w jakim się obraca, wierzeń jego bliskich. Mogą być wyznawcami prawie wszystkich znanych nam bóstw, jak i nie oddawać czci żadnemu z powodów znanych tylko samemu sobie.

Przykładowe imiona: 
we Wspólnocie Slavów: Gniewko, Bdzigost, Rędomira, Milechna
w Imperium: Dmitrij, Kostko, Oniela, Wierka
w Zakonie: Valeryk, Kastoniusz, Teofna, Grimelda

Statystyki początkowe: 

Siła 4 Siła woli 4
Budowa 4 Krzepa 4
Inteligencja 4 Szybkość  4
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.041 s | Liczba zapytań SQL: 7 | Engine ver.: 1.94