Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Świczek
2017-05-20 06:46:11

Poziom: 9

Nie dajcie się zwieść legendą, że światła na moczarach zwiastują wielki skarb. Rozbłyski te to tak naprawdę mściwe dusze, które jedyne czego chcą to waszej powolnej śmierci. Właśnie dlatego radzę wam, nie zapuszczajcie się na moczary bez powodu.

~Nauki wołchwy

 

Wygląd: Świczki wyglądają jak świetliki. Jednak ich światło jest dużo mocniejsze, przez co widać je z dużej odległości nawet pośród drzew. Nie jest ustalone jak one wyglądają. Nikt nie zdołał się im przyjrzeć z bliska, gdyż są one piekielnie szybkie, a ich światło jest tak mocne, że próba spojrzenia na świczka z bliska kończy się oślepieniem.

 

Walka: Walka z świczkiem nie jest zbyt problematyczna. Sztuką jest za to sprawienie, żeby w ogóle do niej doszło. Świczki są bardzo szybkie, przez co człowiek nie jest w stanie ich dogonić, a kiedy próbuje to uczynić, zazwyczaj kończy się to zgubieniem w lesie. Na szczęście istnieje sposób na dorwanie tego duszka. Mianowicie trzeba stanąć w miejscu i się nie ruszać. Świczki są z natury niecierpliwe i zbliżają się coraz bliżej w nadziei, że zwrócimy na nie uwagę. I właśnie to jest nasza szansa. Kiedy znajdzie się w odpowiedniej odległości wystarczy wykonać szybki atak i świczek jest już nasz.

 

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Mgliste Mokradła
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.044 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94