Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Topory jednoręczne
2017-06-06 10:38:09

Jeśli widzisz siebie szarżującego na szeregi wroga, wrzeszcząc nieludzko, z włosem rozwianym, okrutnym szaleństwem w oczach i to w dodatku w pierwszym rzędzie, upewnij się, że zawsze będziesz miał przy sobie topór. Oto broń, która sprosta wszystkim twoim wymaganiom.

Zalety: Jednoręczny topór to narzędzie śmiercionośne, zadaje głębokie rany, które krwawią obficie i istnieje duża szansa, że rana taka będzie śmiertelna. Spore ostrze sprawia, że trafić wroga tym orężem to żadna wielka filozofia.

Wady: Z jednej strony topór nie wywołuje takiego wrażenia na przeciwniku jak buława, z drugiej na pewno nie nadaje się do skradania na polu walki jak sztylet czy chociażby miecz. Jednak bardziej doświadczeni wojownicy poradzą sobie z taktyką walki toporem bez problemu.

Wymagania: Silna ręka, mocarne ramię to niezbędne warunki sprawnego posługiwania się toporem. Jeśli przyuważysz gdzieś elfa bądź Terakanina z toporem, możesz przyjąć, że to najpewniej jakaś magiczna sztuczka albo ktoś dał im go do wyczyszczenia.

 

 

Poziom broni 1 3 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana siła 4 4 5 5 7 7 8 8 8 9

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.187 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94