Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Krasnolud kreator
2022-08-28 21:21:04
   

Wygląd: Łatwo ich rozpoznać pośród tłumu, gdy ich niskie postaci rozpychają się szerokimi barami, mrucząc gniewnie mało wyszukane przekleństwa. Niezależnie od płci są oni bowiem krępawi, o grubych kościach i często wydatnych, piwnych brzuchach. Najwyżsi osiągają sto sześciesiąt centymetrów wzrostu. Skórę mają ciemną, dość twardą i nawykłą zarówno do gorąca dusznej kopalni, jak i mrozu górskich szczytów. Pod nią kryją się wyrobione mięśnie, gotowe podołać nawet najcięższej pracy. Mężczyzn wyróżnia rosnąca całe życie broda, wielkie tabu rasy, o które dbają niezwykle starannie. Uszkodzenie jej lub też obcięcie równoznaczne byłoby podważeniu męskości czy nawet kastracji.

Wiek: Krasnoludy osiagają dorosłość w wieku 20 lat. Dożywają średnio do 100 lat
Wzrost: Średni wzrost to mężczyźni: 150 cm, kobiety: 140 cm

Charakter: Są prości, uparci i łatwi do sprowokowania. Twardo będą obstawać przy swoim, a zniewagi nie puszczają mimo uszu nigdy. Pozbawieni wyrafinowania, czują zarazem wstręt do dwulicowości. Ubóstwiają piwo, a po nim stają się głośni i rubaszni. Największą ich wadą jest jednak chciwość. Żądza złota, miłości krasnoludów, przywiodła wielu zgubę, gdy kopali głęboko w jego poszukiwaniu. Za głęboko.

Trzeba im jednak przyznać trzy rzeczy. Po pierwsze są honorowi. Słowo Krasnoluda ma wielkie znaczenie, a każda przysięga musi zostać dotrzymana. Po drugie, są pracowici. Życie poświęcają robocie, a za hańbę uznają wszelkie partactwo w jej wykonaniu. Po trzecie i najważniejsze, są oddani do śmierci. Rodzinie, przyjaciołom, klanowi. Nie opuszczają swoich w bitwie czy przy biesiadzie. Nigdy.

Przykładowe imiona:
żeńskie: Frainna, Magratra
męskie: Breggund, Toinvok

Więcej na temat tej rasy znajdziesz tutaj.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.029 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94