Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Latawica
2017-06-15 08:36:09

Poziom: 9

Słyszałeś o tym dezerterze, którego znaleźli martwego w lesie? Podobno podczas ucieczki z obozu ukrył się tam, a kiedy poszli go szukać, znaleźli nieszczęśnika martwego na jednej z polan. Najlepsze jest to, że zastali go całkowicie nagiego… Ehhh szkoda chłopa, zapewne z jakąś dziwką polazł i go ukatrupiła.

~Plotkujący żołnierze

 

Wygląd: Latawica jest demonem, którego powinni się wystrzegać wszyscy mężczyźni. Przybiera ona formę pięknej kobiety, której przybycie zwiastuje delikatna bryza. Nie jest jednak jasne jak naprawdę wygląda, gdyż jej aparycja zmienia się w zależności od preferencji jej celu. Ludzie mówią, że kiedy natkniesz się na latawicę, nie będziesz w stanie oderwać od niej oczu, a twoje nogi same poniosą cię w jej objęcia.

 

Walka: Demon ten jest utrapieniem wojowników. Kiedy dochodzi do starcia z latawicą, mężczyźni mają utrudnione zadanie. Kiedy taki da się omamić miłosnymi zaklęciami demona, najczęściej jest już po nim. Jedynym sposobem walki z nią jest zamknięcie oczu lub omijanie jej wzrokiem. Chociaż stwór ten wydaje się naprawdę potężny, jej możliwości bojowe są na naprawdę niskim poziomie. Kiedy uda nam się zneutralizować działanie jej zauroczenia, staje się ona całkiem bezbronna, przez co łatwo ją pokonać. Chociaż jeszcze łatwiej może ją pokonać jakakolwiek kobieta, gdyż na płeć piękną nie działają żadne sztuczki latawicy… No chyba, że akurat zadziałają. To też może się zdarzyć.

 

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Świszczące Wzgórza
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.036 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94