Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Krwiożerczy kundel
2017-04-26 10:41:30

Poziom: 8

Na pysku miał pianę zmieszaną z krwią Sigmunda. Lejący się z nieba deszcz oblewał ciężkimi kroplami jego zlepione błotem futro, pod którym napięte niczym postronki mięśnie tańczyły w rytm wybijany przez wrzącą krew. Obnażone białe kły lśniły nad rozerwanym gardłem naszego towarzysza. I wtedy spojrzałem prosto w oczy tego stworzenia. Przysięgam na Odwieczne Światło, nie spoglądał z nich rozum psa. Tam była tylko furia… płonąca, krwawa furia.

~ Albert, Paladyn Ultimy

Wygląd: Istnieją rasy psów, które specjalnie hoduje się do walki już od zamierzchłych czasów. Mastify bojowe, rzeźnickie ogary, wilczarze… Wszystkie one gdy wpadną w szał stają się straszliwymi bestiami. Zlepione krwią i błotem pola bitwy futro, pod którym drżą silne mięśnie ogromnego zwierzęcia o silnych szczękach pokrytych krwawą pianą. Niezależnie od tego, czy czystej rasy czy też skundlony, oszalały, wielki pies budzi jakieś zwierzęce przerażenie w prawie każdej inteligentnej istocie. Jakby był wysłannikiem samych bogów mordu.

Walka: Każdy kto chociaż raz widział polującego wilka lub psa ten wie, jak te zwierzęta potrafią być szybkie.  Oszalała psia bestia rzuca się do gardła swojej ofiary, przygniatając ją swym ciężarem oraz zajadłością. Zaatakowany, krwiożerczy kundel potrafi szybko uskoczyć spod zasięgu ciosu, by za chwilę samemu skoczyć do ataku, zza granicy widoczności, niczym piekielny pomiot.

Występowanie: Bandy zdziczałych, a nawet wściekłych psów grasują prawie w każdej krainie zamieszkałej przez większe skupiska istot udomawiających te stworzenia. Często całe watahy wygłodniałych bestii krążą po terenach objętych wyjątkowo długimi działaniami wojennymi, będąc zagrożeniem nie wiele mniejszym od uzbrojonych maruderów. W Eadern krążą jednak legendy o krwiożerczych ogarach, szalonych istotach mających czerwone niczym rubiny oczy i przewyższających swą krwiożerczością każdego dzikiego psa. Bestie te hodują podobno w swej kryjówce na Wyspie Żmija przeklęci guślarze, sycąc je od maleńkiego szczenięcia ludzką krwią. Gdy zaś w swych pokrętnych intrygach uznają to za słuszne, o pełni szkarłatnego księżyca wypuszczają ich hordy na straszliwe polowanie...

Występuje w lokacjach/instancjach:
Łysa Polana
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.2 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94