Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Proce
2016-11-02 05:37:25

Często broń ta kojarzona jest z wieśniakami pasącymi owce na górskich halach i traktowana z pogardą. Niesłusznie jednak. Wprawdzie skuteczna walka tą bronią wymaga sporej umiejętności, o wiele większej niż np. kuszą, ale oddziały procarzy, których pociski dziurawią ciężkozbrojnych jak sito, są siłą godną uwagi i respektu.

Zalety: Zdecydowanie łatwiej trafić cel z procy niż z łuku, ale największe zalety tej broni wynikają z rodzaju pocisków do niej użytych. Najczęściej owalne kamienie lub metalowe naboje. Dostać takim w łeb to pewien guz, omdlenie i rozwalony, krwawiący łuk brwiowy. Niewielka odległość od celu, potężny zamach dobrze zbudowanego ramienia oraz duże pociski sprawiają, że z procy można przebić niejedną zbroję. Na wylot!

Wady: Z wszystkich broni strzeleckich proca ma najmniejsze obrażenia, także odległość, z której strzela procarz nie jest zbyt duża, co naraża go w pewien sposób na ataki.

Wymagania: Metoda używania procy wymaga mocno zbudowanych ramion. Odpowiednim treningiem każda rasa powinna sobie z tym poradzić. 

 

Poziom broni 1 3 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana budowa 4 4 5 5 7 7 8 8 8 9
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.059 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94