Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Hurbóż
2017-09-27 10:41:59

Poziom: 10

A bo to utrapienie Panie z tymi Hurbożami! Znowu klucz do spiżarni mi gdzieś zniknął. Jak nic Hurbóż jeden! W zbożu buszuje i dziecioki straszy. A podstępne to i cwane...!

~ Jaroszek, rolnik z Kuczna


Wygląd: Do kuny podobny stwór, przez niektórych błędnie szczurem nazywany. Wzrostu niewielkiego, zwinny i szybki. Potrafi bezszelestnie się poruszać, czym zmylił niejedną już swą ofiarę. Zręczne łapy potrafią spenetrować każdą kieszeń, sakiewkę czy pazuchę. Hurbóż nie ma sobie równych jeśli chodzi o szpiegowanie i złodziejstwo! 

Walka: Hurboże atakują zawsze znienacka. Chętniej zajmują się kradzieżami i paserstwem niż prawdziwą walką wręcz, ale zmuszone do bitki, nieźle sobie w niej radzą. Przydaje się im tutaj wrodzona zręczność. Chodzą również słuchy, że Hurbóż potrafi być świetnym zabójcą. Potrafi zakraść się niepostrzeżenie nawet do najlepiej strzeżonej sypialni, gdzie dusi nic nie spodziewającego się nieszczęśnika pod osłoną nocy. 

Występowanie: Hurbóż upodobał sobie eaderneńskie pola, gdzie przemyka niepostrzeżenie. Wśród zboża zakopuje również swoje skarby: klucze, metalowe narzędzia a czasem i złoto. Jakaż jest radość biednego chłopa, gdy orząc swoją rolę znajdzie taką hurbożową kryjówkę!

Występuje w lokacjach/instancjach:
Świerna Łąka
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.236 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94