Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Elf kreator
2022-10-29 16:11:45
    

Wygląd: Ich piękne ciała zdają się nie mieć skazy, wysocy nawet na dwa metry o idealnej symetrii twarzy, delikatnej posturze i spiczastych uszach, przypominają marmurowe posągi, które kroczą dumnie pośród śmiertelników. Włosy, zazwyczaj niczym białe złoto lub smolista noc, są zawsze zadbane, jedwabiście miękkie i proste. Kruche dłonie o smukłych palcach nie noszą nigdy śladów pracy. Najbardziej jednak niesamowite są elfie oczy.
Mają kolor czystego nieba lub soczystej trawy, zawsze tak samo czyste w tym poetyckim ideale. Nie spogladają jednak jak ludzie, gdyż czas przeziera z ich duszy i przeraża mądrością zdolną rozpleść przeznaczenie. Nie mrugają, nie odbijają emocji.
Lśnią.

Wiek: Elfy osiagają dorosłość w wieku 100 lat. Dożywają średnio do 1000 lat
Wzrost: Średni wzrost to mężczyźni: 190 cm, kobiety: 170 cm

Charakter: Wyniośli, szlachetni. Zimni i niepoznawalni. Obcujący ze światem na nieznanych nam poziomach egzystencji. Elfów nie można odgadnąć, trudno jest też powiedzieć o nich cokolwiek. Ludzkie emocje są dla nich obce, jeżeli mają jakieś własne to też doskonale nad nimi panują. Każdego czynu dokonują rozważnie, często mając wiele ukrytych celów.
Są przy tym jednak niezwykle aroganccy. Traktują inne rasy z góry, siebie stawiając na piedestale stworzenia. Dla nich nawet dworska etykieta śmiertelników jest prostacka, a ich mędrcy to bełkocący głupcy.
Prawie boskie oblicze skrywa też jeszcze inną skazę.
Bywają mściwi i okrutni. Ponad miarę.
Wręcz niewyobrażalnie.

Przykładowe imiona: 
żeńskie: Iriellea, Nievere
męskie: Etanaron, Hasaruvil

Więcej na temat tej rasy znajdziesz tutaj.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.119 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94