Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Dziki myśliwy
2017-04-26 10:38:37

Poziom: 5

Pewnego dnia postanowiłem zapolować po zmroku, żeby żaden z moich szanownych kolegów myśliwych nie zabierał mi zdobyczy sprzed nosa. Moją głupotę prawie przypłaciłem życiem. Uratowało mnie tylko to, że zaczęło świtać. Spotkałem potwora z piekła rodem. Kogo pytacie? Dzikiego myśliwego... widziałem go jak zabijał niedźwiedzia, jakby była to dla niego dziecięca igraszka. Wyglądał jak wyschnięty trup, a jego koń był jeszcze brzydszy od niego. Kiedy słońce wzeszło uciekł i znikł w odmętach nawiedzonego lasu. Dzięki temu jeszcze dycham i wolałbym żeby tak zostało.

~opowieść bywalca karczmy Wygląd: Dziki myśliwy wygląda jak wyschnięte zwłoki, jego skóra jest trupio biała, a oczy ma krwiste i pełne wściekłości. Jego nieodłącznym elementem ubioru jest płaszcz myśliwski, który ma zawsze narzucony na swoje barki. Przy boku zawsze ma włócznię, którą zabija wytropionych w lesie nieszczęśników. Porusza się na piekielnym rumaku. Koń ma równie czerwone oczy jak jego właściciel, a zniekształcony pysk sprawia, że wygląda jeszcze bardziej przerażająco. 

Walka:Porusza się zawsze konno i nie rozstaje się nigdy ze swoją włócznią. Potrafi zaszarżować z niezwykłą siłą, jeśli tylko znajdzie się akurat w mniej zarośniętym drzewami miejscu. Podczas walki stara się utrzymać dystans używając do tego swojej broni. Nie jest zbyt zwrotny i oczywiście, jak każdego innego jeźdźca, można go zrzucić z konia. Jednak uważaj, rumak jest bezwzględnie posłuszny swojemu panu, więc pomoże mu w walce bez względu na okoliczności.

Opis stworzony przez: Belthorn

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Mroczny las
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.031 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94