Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Drzewcowe
2016-11-02 05:27:48

Długi kawał kija, z jednej strony zakończony tępo, z drugiej zaostrzony. Ot, konstrukcja broni drzewcowej w jej najprostszej postaci. Nie należy jednak nie doceniać tej broni, gdyż nawet bez wymyślnych ostrzy, haków i zadziorów jest to broń doświadczonych i zaprawionych w boju wojów. Świetnie się sprawdza tam, gdzie trzeba w mgnieniu oka zmienić taktykę, w zależności od tego, kto stoi po drugiej stronie pola.

Zalety: Jak każda broń dwuręczna do walki wręcz, ciężej nią trafić, ale w przypadku broni drzewcowej ta wada jest najmniejsza. Ze względu na wielką różnorodność grotów i zakończeń oraz możliwość walki na kilka sposobów, jest bronią niezwykle wielostronną. Można nią przeciwnika zarówno ogłuszyć, rozharatać jak i zadać cios śmiertelny.

Wady: Ze względu na swą wszechstronność, broń drzewcowa nie ma żadnej cechy szczególnie wybitnej. Jak każda broń do walki w zwarciu naraża posiadacza na zostanie łatwym celem. Nie imponuje również obrażeniami.

Wymagania: Wywijanie halabardą wymaga niejakiej krzepy. Żadna rasa Elroth nie powinna mieć najmniejszych problemów, by przy odpowiednim treningu sobie z tym nie poradzić. Także tu zaznacza się podstawowa cecha tej broni - jej wielostronność. Broń drzewcowa to broń dla każdego i do wszystkiego!Poziom broni 1 3 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana krzepa 4 4 5 5 7 7 8 8 8 9


Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.161 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94