Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Ścierwojad
2017-04-26 10:37:28

Poziom: 4

Ścierwojady Panie, to bardzo pożyteczne stworzenia. W try miga uwiną się zawsze z tym, co zostaje, nawet po najbardziej pracowitym dniu!

~Leoncja, kat zakonny

Wygląd: Postać ścierwojada nie jest może szczególnie dla oka przyjemna, lecz jest to stwór idealnie przystosowany do swego trybu życia. Ciałko ma obłe i bezwłose, krótki ogon i pokraczne nóżki. Niezwykle wyczulony zmysł węchu pozwala mu na zlokalizowanie padliny, także tej przyszłej, z wielkiej odległości. Małe oczka nie odróżniają może kolorów, ale potrafią zaobserwować najdrobniejszy nawet ruch, co sprawia, że podejście ścierwojada niepostrzeżonym jest po prostu niemożliwe. Największym majstersztykiem jednak są jego zęby. Długie i ostre, rosną w jego paszczęce w 4 rzędach przez całe życie i są niezwykle twarde. Specjalna budowa żuchwy umożliwia ścierwojadowi łamanie nawet najgrubszych kości. 

Walka: Ścierwojady przemykają najczęściej przez nikogo niezauważone tam, gdzie wywąchają padlinę, którą się żywią. Nie gustują w świeżym mięsie, dlatego nie są zagrożeniem dla ludzi, co najwyżej dla ich zapasów mięsa. Zaatakowany jednak potrafi użyć swoich szczęk i zębisk. Jedno kłapnięcie ścierwojada pozbawić może dwóch nóg naraz, dlatego walkę z nim należy prowadzić niezwykle ostrożnie i najlepiej w grubych, metalowych nagolennikach...

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Wulkaniczna Przeprawa
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.053 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94