Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Larwa ważki
2017-06-15 08:36:16

Poziom: 9

Ale dzisiaj żech było ciężko na tym polu. Nie czuje gir moich normalnie. Czekajże Borzymirze. Coś masz na plecach. Jakiś robal czy co? Ale jakie wielkie to cholerstwo! Jakim cudem tego nie przyuważyłeś!? Szybko wracajmy do wioski, trzeba cię zabrać do znachora!

 

~Wieśniacy wracający z pola

 

Wygląd: Larwa ważki jest robakiem, który może osiągnąć naprawde imponujące rozmiary. Z racji tego, że same ważki są ogromne, ich larwy też osiągają takie rozmiary. Robią to przez wysysanie z ludzi lub zwierząt ich krwi. Kolorystycznie są białe jak nieboszczyk jednak kiedy zaczynają pić krew, ich całe ciało nabiera czerwonego koloru. Nie mają one oczu ani uszu. Znawcy stworów przypuszczają, że orientują się one w terenie za pomocą wyczuwania ciepła ciała, który jest ich celem.

 

Walka: Larwy ważki przyczepiają się do swojego żywiciela jako małe larwy, ale wystarczy zaledwie kilka godzin, by wyssać z nieszczęśnika dość krwi by nie mógł się ruszać. Kiedy żywiciel jest już unieruchomiony, stwór zabiera całą resztę krwi, aż nie zostanie ani kropli.

Po tym zabiegu larwa ucieka gdzieś w krzaki w celu ukrycia się i przeczekania do momentu aż będzie mogła zamienić się w pełni rozwiniętą ważkę.

 

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Świszczące Wzgórza
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.087 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94