Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Niepomarły
2017-04-26 10:39:01

Poziom: 6

Potępiona ta dusza znajduje się pomiędzy światem żywym a światem dusz, rozdarta i umęczona z racji niedokończonych spraw za życia.. Oszalała z cierpienia, kieruje gnijącym ciałem w żądzy mordu a furia ta jest zaprawdę straszna.

~ Mnich Mantemoniusz

 

Wygląd: Tak jak przekrój istot inteligentnych jest duży, tak i niepomarłego nie sposób scharakteryzować, gdyż może to być kobieta bądź mężczyzna, człek bądź Skrzat, żołnierz bądź szwaczka. Różny stopień ich zgnicia, różny stopień furii nimi rządzącej. Dwie rzeczy tylko wspólne - jarzące się bladym, niebieskim światłem oczy oraz gnijące ciało. Czasem też bronią niepomarłego jest narzędzie którym się posługiwał za życia - u kowala może to być młot, u grabarza chociażby łopata.

Walka: Po śmierci paznokcie ludzkie jeszcze rosną, a w przypadku niepomarłego przekształcają się w szpony, które przenoszą choroby. Stwór też ten nabiera siły i zwinności, przez co nie jest łatwą ofiarą. 

Występowanie: Smętnie sunący przez zimną miazmę postaci Niepomarłych pojawiają się wśród krain śmiertelników z powodów, jakie rozumieją tylko wyjący potępieńczo mieszkańcy świata do którego się odchodzi, Zripy. Niektórzy guślarze, czy potworni magowie zwani nekromantami, potrafią uwięzić duszę w jej dawnym ciele i zmusić nieszczęsną kreaturę do posłuchu swoją mocą. Czasami, szczególnie gdy księżyc lśni kościstą bielą na nieprzeniknionym nieboskłonie, a ziemię spowija zielonkawa mgła, zgniłe ciała powstają ze swych grobów bez niczyjej pomocy. Zbezczeszczone cmentarze, opuszczone miejsca kaźni nad którymi unosi się ponura aura zła, pola strasznych bitew... Jest jednak jeszcze jedno miejsce w Eadern, gdzie zatarły się granice między krainą śmierci, a życia. Zwą je Ululanym Polem ale wśród czerwonych maków i tajemniczych kurhanów umarli wcale nie mają ochoty spać...

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Ululane Pole
Cmentarzysko
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.306 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94