Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Nietoperzak
2017-09-27 10:41:37

Poziom: 10

Stworzenia te zauroczyć potrafią swym nieskazitelnym wyglądem i bezszelestnym lotem. Spotkać nietoperzaka w jaskini mrocznej lub opuszczonej budowli jakiej to wielkie wyróżnienie! Doprawdy, ulubieńce to Wiecznie Wijącego się muszą być. Bezinteresowne zło w najczystszej postaci! Fascynujące kreatury, fascynujące!

 

~Przypadkowy Guślarz Żmija

 

Wygląd: Nietoperzaki nie wielkością zadziwiają, ale długością skrzydeł swych błoniastych i kłów wystających z malutkiego pyszczka. Nieme i niemalże ślepe poruszają się bezszelestnie. Stworzenia nocy o futrze czarnym jak źrenica Saurolotha nie bez powodu są ulubionymi zwierzątkami wszystkich parających się zakazanymi naukami.

 

Walka:Główną bronią tych małych zabójców są ich kły. Długie i ostre potrafią rozszarpać nie tylko zwierzęta gospodarskie, ale i z płytową zbroją sobie poradzą! Gdy zaatakują w grupie, nie ma przed nimi ucieczki. Potrafią wytropić ofiarę w największych ciemnościach, nie posiłkując się wcale wzrokiem ani węchem, zmysłem złym jakimś jeno, przez samego Wijącego się im podarowanym.

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Wyspa Żmija
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.069 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94