Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Poświst
2017-06-15 12:56:38

Poziom: 9

Tobie też jest tak zimno ? Przecież dziesięć stóp temu było cieplutko jak u mamy w chacie. Mam złe przeczucia… Lepiej wracajmy do wioski!

  ~Zaniepokojony Stolem

 

Wygląd: Poświsty to duchy, które panują nad żywiołem powietrza. Są one bardzo charakterystyczne z wyglądu i co najważniejsze, łatwo zauważalne. Pomimo tego, że są duchami, ich ciała są materialne, a poza tym wokół nich roztacza się biała poświata. Nikt nie wie dlaczego właśnie tak jest, ale nikt również nie narzeka. Przecież zdecydowanie łatwiej się ucieka przed czymś co widzimy, prawda ?

 

Walka: Żeby walczyć z poświstem trzeba być naprawdę wyszkolonym i wytrzymałym wojownikiem. Kiedy dojdzie do starcia, poświst przywołuje lodowate powietrze, które dosłownie może zamrozić krew w żyłach. Ta umiejętność nie jest jego jedynym atutem, potrafi również bardzo dobrze walczyć na krótki dystans. Jednak pomimo swoich bitewnych umiejętności, jego ulubioną taktyką jest po prostu ucieczka. Wydaje się, że ten psychopatyczny duch lubi patrzeć jak jego ofiary zamarzają na śmierć.

 

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Świszczące Wzgórza
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.451 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94