Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Łotr
2017-04-26 10:39:08

Poziom: 6

Pierwsza połowa tych pogan to taplający się w błocie prostacy. Druga siedzi po lasach i tylko czeka, aż ktoś zechce przebyć trakt ze swoimi dobrami. O ile ci pierwsi są tylko irytujący, szczególnie gdy zaczną mówić tym swoim slavskim akcentem, to ci drudzy są już niebezpieczni. Niehonorowy atak z zaskoczenia wychodzi im nad wyraz przednio!

~Rycerz Wolfgang, tuż przed śmiercią w wyniku łotrowskiej napaści

Wygląd: Nie ma reguły jak wygląda łotr, chociaż większość ludzi twierdzi, iż można to wyczytać z fizjognomii jego twarzy. Może on być szczupły bądź też masywny, wysoki lub niski, rudy, ciemny bądź jasnowłosy, zasady nie ma. Każdy jednak czyha na cudze dobra i obserwuje każdego, komu sakiewka ciąży i nie zawaha się siłą o tą sakiewkę zawalczyć.

Walka: Łotrowie za nic mają sobie honor, za wszelką ceną próbując dopaść przeciwnika. Potrafią zaatakować w punkt witalny, co często powoduje ogłuszenie. Przyparci do muru zdają się staranniej unikać ciosów.

Występowanie: Wszędzie gdzie można zastawić zasadzkę licząc na pojawienie się jakiegoś nieszczęśnika z precjozami, tam też można spotkać Łotrów. W większości cywilizowanych krain lokalni władykowie walczą z ich starodawnym procederem, skutkuje to jednak tylko przemieszczeniem się zbójców w inne miejsce. Ostatnio jednak większość sił skupiona jest na walce trzech Frakcji, przez co bandy Łotrów potrafią już nawet podchodzić pod mniejsze wioski wzdłuż co większych traktów handlowych. Niektórzy twierdzą, że duża ich grupa widywana jest w okolicach Ululanego Pola. Dlaczego? Tego nikt nie wie. Nikt żywy, rzecz jasna.

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Ululane Pole
Cmentarzysko
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.08 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94