Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Rabuś Kurhanów
2017-05-30 07:31:30

Poziom: 9

Kolejny dzień w pracy grabarza i kolejny raz rabusie rozkopali kurhany. Co ja niby mogę zrobić? Staruszek z łopatą ma stawić czoła tylu opryszkom? Jednak ja, jak nikt inny wiem jak niebezpieczne są takie zabawy. Pewnego dnia duchy się rozgniewają, a wtedy już będzie dla nich za późno.

~Stary grabarz

 

Wygląd: Rabusie Kurhanów to osoby które bezczeszczą kurhany w poszukiwaniu bogactwa. Ich ubiór jest ściśle związany właśnie z tą profesją. Mianowicie, noszą grube rękawice, dzięki którym pewniej trzymają łopatę, oraz buty które chronią ich stopy przed wszelkim robactwem i brudem. Poza tymi dwoma charakterystycznymi elementami ubioru, rabusie noszą również opończe, które chronią ich ubrania kiedy siedzą w dołach.

 

Walka: Zazwyczaj grabią oni mogiły w trzyosobowych grupach. Podczas kiedy dwójka z nich wykopuje łupy, jeden stoi na czatach. Rabusie kurhanów nie są zazwyczaj bojowo nastawieni. Nawet kiedy zauważą intruza,  nie rzucą się na niego bez powodu. Właśnie dlatego nie warto przysparzać im problemów. No chyba, że chcesz, aby zdzielili cię łopatą.

 

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Wieża Bieli
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.08 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94