Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Zbiegły więzień
2018-02-26 17:10:14

Poziom: 10

Miskę jadła z pobliskiej gospody, gacie parciane i trochę słomy do spania. Spać więzień może, gdy słońce zachodzi, do pracy wraz z nim wstaje. Za próbę ucieczki palca odjęcie a za ucieczkę po złapaniu dodatkowy wyrok w kazamatach.

~z zarządzeń naczelnika kazamatów

 

Wygląd: Obdarte odzienie i kilka warstw brudu skutecznie pozwala odróżnić zbiegłego więźnia od zwykłego skalnika. Niektórzy powiadają, że tylko dlatego się myją, by z więźniem pomylonym nie być. Zwłaszcza, że za złapanie takowego nagrody są znaczne i nieraz chętniej młode krasnoludy na więźniów się wybierają niż na urobek uczciwy. Morda zabiedzona i zapadnięta, lecz nie lekceważ tego przeciwnika, gdyż w desperacji niebezpieczny być może!

 

Walka: Zahartowany pobytem w kazamatach więzień trudnym może być do pojmania. Jako osobnik, który nic do stracenia już nie ma, szaloną wolę walki ma w sobie. Żylaste mięśnie od pracy w kamieniołomach twarde są jak granit. Nic dziwnego więc, że najchętniej duszą chcących ich schwytać rakarzy, zwłaszcza że broni żadnej ni sprzętu nie mają i tylko siłą swych rąk walczyć mogą.

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Opuszczony kamieniołom
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.057 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94