Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Fomor
2019-03-09 15:22:29

Poziom: 13

Są okrutni, to musisz wiedzieć, synek. Brzydsi nawet od tych cholernych skrzatów i równie mocno magiczniascy. Lepiej mieć przy sobie jakiś amulet Dziaduniów nim wyprawisz się do ruin Fomorów. Oj tak, synek.
~Brenga - stary wojownik Bingerlingów

Wygląd: Starożytne abominacje zwane przez krasnoludy i Bingerlingi fomorami są przerażającą zagadką dawnych dni, której ujawnienia nie chce podjąć się żadna z ras pamiętająca czasy świetności ruin zamieszkałych przez te bestie. Ohydny, ciemnofioletowy konglomerat mięśni i macek umieszczony na ciele trzymetrowej wężowatej bestii, uzbrojonej w antyczne ostrza o magicznej mocy to pokrótce wygląd większości fomorów. Ich łby, pięciookie zębate paszczęki będące skrzyżowaniem drapieżnej ryby i łysego łba sępa kryją podstępny, zły umysł zdolny władać potężną magią.

Walka: Fomory są legendarnymi istotami z dawnych czasów, władcami mglistych podziemnych zaświatów i magicznych tajemnic krain śmierci, w które wierzą plemiona Bingerlingów. Zamieszkałe w ruinach megalitycznych budowli, które po setkach, a może i tysiącach tysięcy lat są jeno kupami pokrytych runami gruzów, fomory przez eony doskonaliły sztukę zaklęć oraz podstępnych ataków, którymi potrafią niszczyć całe armie bohaterów. Walcząc z nimi staje się naprzeciw nie tylko czegoś przedwiecznego i okrutnego, ale również złych mocy, które zaklinają w swych ostrzach oraz ciałach.

Występuje w lokacjach/instancjach:
Svart Blødgardin
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.03 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94