Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Bandzior
2018-12-27 13:35:40

Poziom: 2

Chłopaki, robota wygląda następująco. Wpadamy, eliminujemy strażników, jednego przy drzwiach i dwóch powinno jeszcze stać koło schodów. Ty i Marco zajmujecie się tłumem, a reszta plądruje skrzynie. Te z samogonem ładujemy bezpośrednio na wóz, na resztę nie tracimy czasu. W razie problemów, neutralizujemy każdego kto wejdzie nam w drogę. Do roboty!

~Odezwa Yemra do bandy krwawego Loka, tuż przed zrabowaniem manufaktury samogonu w Drohszczu, który to skok był największym tego typu w dziejach królewskiego miasta.


Wygląd: Bandziorem w zasadzie może zostać każdy kto jest w stanie nosić miecz, lecz niewiele jest band które faktycznie sieją strach i odciskają swoje piętno w sercach zatrwożonych mieszkańców miast. Jedną z takich grup była Banda Krwawego Loka, która wywołała zamieszki na ulicach domagających się sprawiedliwości obywateli, na długo po swoim słynnym skoku, który nie był ostatnim tego typu. Zrabowanych zostało przeszło czterdzieści skrzyń najzacniejszego trunku tylko z głównej manufaktury, a złoczyńcy do tej pory nie zostali ujęci. Cechą charakterystyczną ówczesnych bandziorów były zielone kaftany i chusty, którymi skrywali swe oblicza. Obecnie bandziorów można spotkać w każdym większym mieście i cechuje ich szeroka różnorodność, w zależności do jakiej grupy należą. W ciemnych uliczkach można natknąć się na samotnych łajdaków, rabujących dla łatwego zarobków, ale zdarza się, że działają w małych zespołach i napadają na sklepy lub mniejsze cechy, a ich głównymi metodami jest zastraszanie i wymuszanie haraczy. Zwykle uzbrojeni w proste kije obite gwoździami, kiepskiej jakości oręż, lub toporki, które ongiś służyły jedynie do rąbania drwa na opał. Najczęściej bandziorami zostają jednak Slavy, które być może ze względu na swą dziką naturę, po wielu nieudanych próbach, porzucają uczciwą pracę na rzecz grabieży i gwałtu.

Walka: Zwykle jest już za późno, gdy słyszysz za sobą kroki kilku par butów, skręcasz w boczną uliczkę, ale ci z tyłu nie odpuszczają. Nagle z naprzeciwka, zza nieczynnych o tej porze straganów wyłania się jeszcze dwóch. Wtedy wiesz już, że masz przechlapane. Dzierżąc kije, w prowizorycznych pancerzach, o zakazanych mordach, każą ci się rozbierać i zostawiają nagiego na środku ulicy. Jeśliś sprawny we władaniu bronią, pewnie uda ci się zatłuc dwóch lub trzech, może nawet odpuszczą, nie są to bowiem wyspecjalizowani wojownicy, pragnący doznać przygody, a jedynie szumowiny żerujące na ludzkiej pracy.

Opis wykonany przez Madu

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Kryjówka Łotrów
Melina Walisza
Kryjówka szalonego wołchwa
Czerwono-nocna wyprawa
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.029 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94