Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Harrgatroll
2019-03-09 15:21:14

Poziom: 13

Są niczym huskarlowie pośród rasy Trolli. Wykuci niby z najtwardszej skały, najohydniejsi i najwięksi spośród swego przeklętego ludu gigantów. Przysiągłbym, iż noszą zbroje, gdybym mógł tylko odróżnić ją od ich ciała. Nie dają się też łatwo zaskoczyć... nie gdy mają dwie głowy.
~Throga, zabójca potworów

Wygląd: Harrgatrolle to ohydne stworzenia, zrodzone z posępnych koszmarów początku świata, o których opowiadają legendy Norsów. Pierwsi pośród swego zdegenerowanego gatunku, uosabiają ciemność oraz brutalność odwiecznego zła podziemnego świata. Ogromne bestie o mięśniach twardych jak skały poszarpanych klifów północy, okryte są niby to płytowym pancerzem skalnych odłamków przemieszanych z kościanymi naroślami ich ciała. Szerokie łapy z postrzępionymi, szponami dzierżą kamienne młoty i maczugi, zdolne całe zbrojne drużyny zmiatać z pól bitewnych jak liście zmiatane są przez wiatr. Wszystko to zwieńczone dwoma kanciastymi, paskudniejszymi nawet niż u zwyczajnego trolla, łbami.

Walka: Harrgatrolle nie są tak głupie jak ich jaskiniowi kuzyni. Nadal jednak pozostają mało rozgarniętymi istotami, przedkładającymi brutalny atak nad jakąkolwiek strategię. Dlatego też Harrgatrolle po prostu szarżują na swoich przeciwników, robiąc użytek z ogromnej wielkości i miażdżącej siły, z którą władają swą wielką bronią. Twarda okrywa ciała, czy to ich naturalna zbroja czy też jakiś rodzaj pancerza, czyni je zarazem niezwykle odpornymi, nawet na zabójczy dla ich rasy ogień. Należy się też wystrzegać wydzielin ich ciała, jak choćby krwi czy śliny. Niejeden śmiałek skończył jako roztopiona breja, tylko dlatego, iż utopił się w plwocinie Harrgatrolla.

 

Występuje w lokacjach/instancjach:
Kopalnia Storsoppgruve
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.049 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94