Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Kaduk
2017-05-20 06:40:27

Poziom: 9

Niestety nie jestem w stanie już nic więcej zrobić. Moja wiedza medyczna jest rozległa, ale nigdy nie spotkałem się z taką chorobą. Przykro mi, ale pani mąż nie dożyje do następnej wiosny.

 

~Diagnoza znachora

 

Wygląd: Spotkanie tego potwora to istny wyrok śmierci. Nieliczni, którzy przeżyli to spotkanie, opowiadali o nim jak o najgorszym stworze jakiego w życiu spotkali. Mówili o wielkim “człowiekopodobnym” demonie z kopytami zamiast nóg i wielkimi łapskami, podobno były one przynajmniej dwa razy większe niż te ludzkie. Bredzili również o czerwonych jak krew oczach, które wpatrywały się na nich wściekle, przez co paraliżował ich strach. Ciekawym jest jeszcze to, że nosił przy sobie czarny kij z drewna niewiadomego pochodzenia.

 

Walka: Większość ludzi nie jest nawet w stanie podejść do kaduka. To prawda, że ma wielkie masywne ciało i broń, dzięki której może zabijać z łatwością swoich przeciwników. Jednak to co czyni go naprawdę silnym jest choroba, którą rozsiewa wokół siebie. Skażone powietrze wysyłane przez stwora, ma na celu zarażenie przeciwnika świństwem, które powoduje skrajne wyczerpanie. Czym silniejszy wojownik, tym dłużej wytrzymuje. Pamiętajmy tylko, że każdy ma swoje limity. Nikt nie jest dość silny, by wytrzymać długo. Jednak kiedy grupa zdąży zabić stwora zanim wszyscy padną ze zmęczenia, cała toksyna wyparowuje razem z nim. Nawet ta już krążąca w żyłach wojowników.

 

Potwór opisany przez: Belthorn

Występuje w lokacjach/instancjach:
Mgliste Mokradła
Przy przeciwniku można znaleźć:
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.345 s | Liczba zapytań SQL: 10 | Engine ver.: 1.94