Uwaga! Gra jak i rejestracja została bezterminowo wyłączona.
Menu
Miecze jednoręczne
2017-06-06 09:47:03

Ciężko sobie wyobrazić rycerza czy paladyna bez miecza. To broń szeroko rozpowszechniona w Elroth i to nie bez powodu. Pierwszą bronią, którą rekrut dostaje do ręki jest właśnie miecz, drewniany. Pierwszą bronią jaką wykuwa początkujący kowal jest także miecz. Jedno- lub dwusieczne, o przeróżnych rękojeściach, proste, zakrzywione, zdobne lub nie. Oto symbol walki, męstwa i siły.

Zalety: Mimo tego, że walka mieczem zakłada wymachiwanie nim przed twarzą przeciwnika, miecze nadają się również dla wojowników, którzy nie chcą być widoczni na polu walki. Cięcia nie są może tak głębokie jak toporem, ale często wystarczają, by przechylić szalę zwycięstwa na odpowiednią, swoją stronę.

Wady: Sztuka wytwarzania oraz sama walka mieczami udoskonalana była przez wieki, nie powinien więc dziwić fakt, że miecz pod każdym względem jest bronią doskonałą, dobrze wyważoną i po prostu piękną! Mają mniejsze trafienie niż buławy czy topory.

Wymagania: Odrobina krzepy wystarczy, by opanować sztukę władania mieczem. Nieodzowna jest ona również dla mieczników z tego powodu, że dzierżący miecz stają się łatwym celem dla innych, szczególnie strzelców i magów, chroniąc tym samym resztę swojej drużyny.

 

Poziom broni 1 2 3 5 7 10 11 12 13 14 15
Wymagana krzepa 4 4 4 5 5 7 7 8 8 8 9
Wszystkie prawa zastrzeżone. LineCladis
DivineEye Studio.
Czas generowania strony 0.086 s | Liczba zapytań SQL: 8 | Engine ver.: 1.94